Druhé číslo Štvorlístka je na svete!

Teda, vlastne na internete. Čo sa v ňom dočítate?

Áno, celkom správne tipujete, že presne to, čo chýbalo v prvom  jesennom čísle a všetko, čo sa udialo v našej škole s našimi žiakmi do chvíle vydania aktuálneho čísla, ktoré práve „listujete“.

A – nebude chýbať ani vedomostný kvíz Vašej pozornosti a čítania Štvorlístka s porozumením. Či súťaž o najusilovnejšieho pomáhajúceho žiaka v tomto mimoriadnom čase obmedzení.  Samozrejme, že odmena pre víťaza bude lákavá. O tom niet pochýb! Viac sa dočítate nižšie v Štvorlístku.

Nuž, tak s vervou do toho!!!  Nič nepreskočte! Nenechajte si ujsť ani písmenko J. Oplatí sa čítať.

A všimli ste si, že stránky tohto čísla sú lemované domčekmi? Iste viete, prečo. Pretože v tomto období zostávame doma. Zaujímavé je však to, že príprava tohto druhého čísla začala ešte v čase, keď sme netušili, že doma zostaneme. A my sme už „kreslili“ domy.

Vaša redakčná rada