Školský časopis Štvorlístok 01/2023

Milí čitatelia Štvorlístka!

Prvý polrok zbehol ako voda a my sme tu späť s ďalším číslom školského časopisu, ktoré mapuje aktivitu a činnosť našich žiakov.

Ponúkame vám v ňom rôzne zimné trendy, úspechy našich žiakov, kreatívne aj eko okienko, zábavné i poučné články či zaujímavé rozhovory. Redaktori pre Vás pripravili číslo plné rôznorodých tém, v ktorých si každý môže nájsť to svoje.

Všetkým čitateľom želáme príjemné zážitky pri čítaní.

PS: PODNIKLI STE NIEČO ZAUJÍMAVÉ? DOSIAHLI STE ÚSPECH, S KTORÝM BY STE RADI POCHVÁLILI? MÁTE OBĽÚBENÚ TÉMU, O KTOREJ BY SA RADI DOZVEDELI VIAC? NEVÁHAJTE A NAPÍŠTE NÁM (STVORLISTOK.ZSMIDA@GMAIL.COM) ! VAŠE NÁMETY ČI ÚSPECHY S RADOSŤOU SPRACUJEME A UVEREJNÍME V NAJBLIŽŠOM ČÍSLE NÁŠHO ČASOPISU! 🙂

Vaša šéfredaktorka

Kiara Nemecová (6.A)

Časopis si môžete prelistovať na tomto odkaze: https://www.canva.com/design/DAF4Xvl1_MU/Tz4wkXqAXLbhs7M4zq83YQ/edit