Čokoládová tretra – športová súťaž

16. mája 2022 sa v Košiciach konala súťaž s celoslovenskou účasťou Čokoládová tretra. Na detskú šprintérsku súťaž sa v tohtoročnom ročníku v Košiciach prihlásilo až 500 detí.

Súťažili aj naši žiaci 1. a 2. stupňa a v silnej konkurencii získali aj výborné umiestnenia:

Na celkovom 3. mieste  sa v behu na 200 metrov sa umiestnil  Iaroslav Artyukh Jevgenievič z 3.B triedy.

Na  celkovom 7. mieste sa v behu na 300 metrov sa umiestnila  Vasilisa Artyukh z 5.B triedy

Vasilisa Artyukh sa prebojovala aj do finále v doplnkovej disciplíne hod raketkou Vortex Nerf.

Aj ostatní žiaci našej školy si zmerali svoje bežecké schopnosti a aj keď sa neumiestnili na prvých miestach podali vynikajúci výkon.

Po behu ich organizátori odmenili pravou čokoládou medailou a kopou sladkostí. Keďže nám prialo aj slniečko, užili sme si pekný a športový deň, zmrzlinu a deň bez učenia…