Športový viacboj všestrannosti

V dňoch 14. a 15. novembra 2023 sa konal 1. ročník zimných okresných majstrovstiev  v Športovom viacboji všestrannosti v novej multifunkčnej hale v Moldave nad Bodvou.

Podujatie bolo určené pre  žiakov prvého a druhého stupňa ZŠ.

Naši žiaci reprezentovali školu s maximálnym športovým nasadením a obrovskou chuťou zvíťaziť. V silnej konkurencií obsadili žiaci prvého stupňa a piataci z druhého stupňa štvrté a piate miesto, keď ich k zisku bronzovej medaily a pocit stáť na stupni víťazov delili len centimetre, resp. stotinky sekúnd.

Žiakom ôsmeho ročníka prekĺzol skalp o prvé miesto len o vlások, napriek tomu však čestne a s úctou súperom 2. miesto nedarovali.   

Športového podujatia sa zúčastnili títo žiaci našej školy (a možno aj budúci reprezentanti):

Za 1.  st.: Čupková Emka, Skasková Adelka, Vargová Tamarka, Babjak Vilko, Klenovič Bobo, Eiben Paťo, Novotný Marek, Vinca Sebo, Mudry Samko, Kolesárová Laura, Červená Miška, Danková Eliška, Andrejaninová Lenka, Graňačková Terezka, Ivanková Bibi, Tresa Teo, Novotný Adam a Strharský Rišo

Za 2. st.: Dzureň Ďodi, Artiukh Iarko, Faith Matúš, Strýčková Zuzka, Kožejová Danielka, Drábiková Barborka, Potočňák Matúš, Stanko Maťo, Krajňák Jakub, Dzuriaková Akari, Belušárová Miška a Semanová Soňa.

Blahoželáme a ešte raz ďakujeme všetkým za aktívnu reprezentáciu našej školy.