MS SR v cezpoľnom behu

Dňa 25.11.2023 sa v areáli nádherného Zámockého parku v Malackách, pod korunou vyše 500-ročného  majestátneho duba, kde sedával aj sám gróf Pálffy, konali majstrovstvá  Slovenska v cezpoľnom behu, ktorého sa zúčastnilo aj  kvarteto našich najlepších bežcov atletického klubu ŠŠAK pri ZŠ Malá Ida v zložení: Eliška Bumberová, Lili-Pipi Jakabová, Rišo Strharský a Matúš Faith.

Bola to už naša tretia finálová účasť na tomto významnom celoštátnom podujatí a naši bežci si v prisilnej konkurencii najlepších slovenských atletických klubov tentokrát vybojovali  13. miesto, čo je zatiaľ naše najlepšie umiestnenie.

Našim reprezentantom patrí veľké uznanie a  vďaka a prajem im veľa športových a osobných úspechov!

                                                                                                              Peter Franko, tréner detskej atletiky