Späť do školy – aktuality

Vážení rodičia!

Príjemne nás prekvapil Váš záujem o prezenčnú výučbu detí. 1. marca nastúpilo do tried 1. -4. ročníka našej školy 70% žiakov. Radosť z návratu detí do školy zatienila správa ministerstva školstva o tom,  že od stredy 3. marca má byť obmedzená prezenčná výučba.  Zachovaná má byť iba pre rodičov z kritickej infraštruktúry  a tých, ktorých povaha práce vyžaduje dochádzanie na pracovisko.  Ich povinnosťou bude preukázať sa potvrdením zamestnávateľa o nutnosti dochádzania do zamestnania.

Keďže na webe ministerstva doposiaľ nepribudlo ohlasované potvrdenie  zamestnávateľa, pripájame do prílohy dočasné Čestné vyhlásenie zákonného zástupcu žiaka o nutnosti vykonávania práce mimo home office. Jeho platnosť bude obmedzená do konca tohto týždňa. Čestné vyhlásenie/ Potvrdenie zamestnávateľa odovzdá žiak ráno po príchode do školy triednej učiteľke/triednemu učiteľovi.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

                                                                                                                                                             vedenie školy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *