Nové číslo školského časopisu Štvorlístok / Jeseň 2020

Pripravili sme pre Vás pestrú ponuku článkov. Vrhli sme sa s našimi otázkami na nových učiteľov. Pozrieme sa na školský svet očami prvákov.

Netradične spoznáte nášho spolužiaka – držiteľa bronzového odznaku a prestížneho medzinárodne
platného certifikátu vzdelávacieho projektu, ktorý je známy pod skratkou DOfE – je to Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu.

Pripomenieme si ocenených žiakov zapojených do programov – “Spoznaj najväčších žrútov energie“, „Mosty“ a „Spotreba pre život. “ Pochválime sa zrealizovanou zbierkou školských pomôcok.
Predstavíme z finančnej gramotnosti vzdelávací program „Viac ako peniaze“.

Cez Vaše foto zábery Vás poinformujeme, ako prebehol u nás Európsky týždeň mobility 2020, ako sa rozbehla krúžková činnosť, predstavíme literárne práce žiakov, jednoducho – predkladáme to, čím žije naša škola.

Pozývame Vás čítať stránky nášho školského časopisu, ktoré Vám priblížia ešte veľa nových zaujímavých projektov, pútavých i veselých informácií a to – v novom šate.

šéfredaktor
Erik Seman