Atletike starších žiakov – okresné kolo

Dňa 15.05.2023 sa uskutočnilo okresné  kolo v atletike starších žiakov, kde si zmerali sily družstva dievčat  a chlapcov v jednotlivých disciplínach: beh na 60 m, skok do diaľky, skok do výšky, hod vortexom, vrh guľou, beh na 800 m a štafeta 4×60 m.

Nádherný úspech dosiahla v skoku do výšky žiačka 7.A triedy Michaela Belušárová, ktorá si skočila do výšky na krásne 3. miesto.

Z pomedzi 11 družstiev skončili naše dievčatá na krásnom 3. mieste.

Družstvo našich dievčat: Zuzana Cirbusová  (9.A.), Terézia Kolesárová  (9.A), Nina Ondrejová  (9.A), Michaela Belušárová  (7.A), Akari Dzuriková  (7.B), Rita Kretovičová (7.B),

Aj chlapci bojovali a zlepšili si svoje osobáky  a v konečnom súčte bodov sa umiestnili na 4. mieste.

Družstvo našich clapcov: Ivan Huňady  (9.A.), Tadeáš Palko  (9.A), Alex Vaňo  (9.A), Kristián Bokor  (8.A), Erik Seman  (8.A), Matúš Potočňák  (7.A).

Dievčatám a chlapcom ďakujeme za skvelé športové výsledky v atletike, ktorá je považovaná kráľovnou športu. Ďakujeme  aj Ing. Silvii Tomčovej, RNDr. Ľudmile Mudrej a Mgr. Petrovi Frankovi  za prípravu našich športovcov.