Slávnostné otvorenie školského rok a 2021 – 2022

Milí žiaci, vážení rodičia,

je pred nami nový školský rok 2021 – 22. Ešte stále to nebude bežný školský rok, na aké sme boli roky zvyknutí. Keďže Covid – 19 stále mieša karty, musíme sa prispôsobiť danej situácii, lebo ochrana zdravia  a bezpečnosť žiakov, aj nás ostatných, je pre nás všetkých na prvom mieste. Ostáva nám veriť a dúfať, že to bude posledný školský rok s určitými obmedzeniami.

V novom školskom roku  bude škola pracovať v podobnom režime ako v minulom roku a tomu je prispôsobené aj slávnostné otvorenie školského roku 2021/2022. Rešpektujúc odporúčania ministra školstva SR nezačneme nový školský rok spoločným slávnostným otvorením v kultúrnom dome či v areáli školy, ako to bývalo dlhoročnou tradíciou, ale bude potrebné riadiť sa nižšie uvedenými pokynmi a usmerneniami.

Slávnostné otvorenie školského roka 2020/2021 bude 2. septembra 2020


» pre žiakov II. – IX. ročníka

 – bez prítomnosti rodičov a sprievodcov  – v kmeňových triedach – o 8:00 hod. – s triednymi učiteľmi a prostredníctvom školského rozhlasu

» pre žiakov I. ročníka

– v sprievode rodičov – v kmeňových triedach – od 8:00 hod. – s triednymi učiteľmi, prostredníctvom školského rozhlasu

Bližšie informácie nájdete v prílohe.

Prajem všetkým úspešné vykročenie do nového školského roka, veľa chuti do učenia a elánu práce.

Mgr. Alžbeta Ličková, riaditeľka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *