Informácie k Zápisu do 1. ročníka – aktualizované

Vážení rodičia!

Vzhľadom k mimoriadnej situácii a opatreniam týkajúcich sa prevencie pred šírením infekcie COVID – 19 bude zápis žiakov do 1. ročníka prebiehať bez osobnej prítomnosti detí. Prosíme, aby prišli na zápis obaja rodičia.

Zápis bude prebiehať  13.04. 2021 a 14.04. 2021 v čase od 13:00 hod. do 17:30 hod. v hlavnej budove. Miesto bude označené šípkami. Aby sme predišli zhromažďovaniu väčšieho množstva ľudí, rodičia sú povinní zapísať sa na konkrétny čas do zdieľanej tabuľky (bude sprístupnená rodičom, ktorí majú gmailovu adresu) alebo telefonicky na telefónnom čísle: 055/6970124  od 08.04. 2021. (Bližšie pokyny nájdete v Prílohách č. 1 a 2: Časový harmonogram – pokyny /Informácie pre rodičov.)

Na zápis je potrebné doniesť:

  • Rodný list dieťaťa (k nahliadnutiu)
  • Občiansky preukaz zákonného zástupcu
  • Negatívny výsledok testu na Covid – 19 alebo potvrdenie o výnimke (k nahliadnutiu)
  • Respirátor
  • Poplatok 47 eur na pomôcky na vyučovanie (bližšie Príloha č. 3Čo potrebuje prvák)
  • Vlastné pero

Tešíme sa na Vás i na budúcich prvákov.

vedenie školy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *