Čriepky poďakovaní žiakov 3. A Mikulášovi za splnenú prosbu

Mikuláš môj drahý, som ohúrený Tvojím vynálezom a priznám sa, že také svetlá som ešte nevidel a veľmi strašne Ti ďakujem. A ďakujem aj za to, že žiaci v poslednom – čiže v pravom rade dobre vidia, lebo tam už zasahujú štyri svetlá. A veľmi, veľmi, naozaj veľmi Ti ďakujem.

Janko Červeňák


Mikuláš, ďakujeme Ti za pekné svetlá, rozžiarili nám celú triedu 3. A

Šimonko Šulik


Milý Mikuláš, ďakujeme za svetlá, čo sme si priali. Priala si to celá trieda. Všetci sme sa potešili, aj naša pani učiteľka sa radovala. Veľmi Ti ďakujeme.

Barborka Babušáková


Milý Mikuláš, výborne! Už zase si rozžiaril úsmev deťom. Ďakujeme Ti za nové svetlá. Prajeme Ti veselé Vianoce.

Ivanka Karľová


Milý Mikuláš, ďakujeme Ti, že si nám vymenil svetlá v celej triede za nové. Na pravej strane niektorí žiaci dobre nevideli a ťažko sa im pracovalo.

Maxim Klein


Milý Mikuláš, ďakujeme za nové svetlá. Veľmi nás to prekvapilo. Dokonca sme zavolali pani riaditeľku! Za toto Ti patrí veľké: ĎAKUJEME! Keď k nám prídeš, tak uvidíš seba. A to nie len iba raz! Uvidíš tu aj svojich pomocníkov – čertov. Máme tu aj jedného anjelika a nástenku s čižmičkami. Ďakujeme!

Barborka Szántóová

Milý Mikuláš, ďakujeme Ti celá trieda spolu s pani učiteľkou, že si nám doniesol svetlá. Sú veľmi pekné a konečne sa nám rozžiarila celá 3. A. Lampy sú všade a každý žiak už poriadne vidí, nielen my v jednom rade vidíme. Vidí aj pani učiteľka na písomky. Poďakovanie pre Mikuláša od

Sárky Oláhovej


Ahoj ujo Mikuláš, ďakujeme za splnené želanie. Tie svetlá! Prišla som do triedy a svetlá ma ožiarili. Boli nádherné. A videl si čertov? Akí boli? Pekní? Pekní, však. No veľmi, veľmi Ti ďakujeme za všetko, čo si nám dal a aj vyčaroval. A ešte dnes sme robili Mikulášov. Strážia čertíkov.

Tvoja Ellka Jesenská a všetci ostatní z 3. A

Milý Mikuláš, chceme Ti poďakovať za nové krásne svetlá. Som zvedavý, čo dostaneme na budúceho Mikuláša. Chceli by sme sa Ti poďakovať pesničkou.

Martinko Sakáč


Milý Mikuláš, ďakujeme za krásne svetlá. Svietia až na chodbu! Všetci z 3. A sa tešíme na Teba. Učíme sa poctivo ako malé včielky. Budeme poslúchať viac ako pred rokom.

Sárka Jenčíková

Milý Mikuláš, chcem sa Ti za celú triedu a aj za našu dobrú pani učiteľku poďakovať za svetlá. Pripravili sme veľa Mikulášova čertov. A máme aj novú triedu, ďalej sedací vak a pani učiteľku, ktorá nás už veľa naučila a ešte veľa naučí. Prajeme ti veselé Vianoce a krásny nový rok!

Kiara Nemcová


Milý Mikuláš, ďakujeme za nové svetlá!!! Lebo tamtie skoro vôbec nesvietili. Boli síce nové, no boli slabé. Včera si ich dal? Alebo v sobotu? Keď sme prišli do triedy, boli sme prekvapení. Hlavne pani učiteľka.

Ďakujeme!!!