V malom PET vrchnáčiku veľa láskavej pomoci

Koncom septembra sme uskutočnili tradičný jesenný zber PET vrchnákov. Zaujíma Vás, komu a ako sme týmto zberom pomohli?


Volá sa Marek – 10 ročný chlapec s detskou mozgovou obrnou, nádormi v mozgu, ktorý absolvoval niekoľko operácii. Za výťažok z nazbieraných vrchnáčikov, ktorých potrebujú 5 tón, aby im ich kamión prišiel odviesť, si môžu dovoliť zaplatiť rehabilitácie v Maďarsku, ktoré Marekovi pomáhajú. Marek býva v Letničí, okres Skalica.


Ďakujeme i v Marekovom mene za ochotu trpezlivo zhromažďovať každý vrchnáčik. Vidíte, ako málo stačí (odložiť plastový vchnák), aby sme spoločnými silami poskytli veľkú pomoc. Preto, prosíme, naďalej zbierajte plastové vrchnáčiky, aby sme jarným zberom mohli Marekovi pomôcť ešte viac v jeho zdravotných ťažkostiach.

ĎAKUJEME!