Naša školská knižnica ponúka a odporúča…

1
2
3
4
  1. Knihy hlavolamov preveria logické myslenie, intelekt, uvedú čitateľa do vzrušujúceho sveta logiky. Pre všetkých milovníkov záhad sú výzvou a prekvapením.
  2. Kláre všetci hovoria, že je dokonalá. Nemyslí si to len dedko. Chcete sa dozvedieť viac? Chcete vedieť, kto má pravdu? Prečítajte si obľúbenú knihu Dokonalá Klára.
  3. Potešením malých čitateľov je výber najkrajších veršov v knihe poézie Už ho vezú.
  4. Knihy od Roalda Dahla – Matilda, Čarodejnice, Charlie a továreň na čokoládu,… detského čitateľa prenesú do sveta dobrodružstva, tajomstva, záhad a vzrušujúcich udalostí.
  5. Kto by nepoznal príbeh malého chlapca – Malý princ? Odkiaľ sa to chlapča vzalo? Čo znamenajú kresby? Na tieto otázky čitateľovi odpovie rozsahom síce útla, ale humánnym posolstvom rozsiahla kniha, ktorá sa dá čítať ako rozprávka.
  6. Séria kníh Zvierací záchranári je v našej knižnici veľmi obľúbená. Krásne a jemné príbehy spájajú svet zvierat a ľudí.
  7. Poškoláci od Gabriely Futovej sú žiaci, ktorí sú blízki starším čitateľom. Učiteľov provokujú svojím správaním, výzorom, prístupom k školským povinnostiam.
  8. Pippi Dlhá pančucha, svojrázne deväťročné dievčatko s nevšedných správaním, pobaví čitateľov veselými príhodami a dobrodružstvami.
5
6