Charitatívna zbierka pre malých pacientov

Naša škola už niekoľko rokov pravidelne organizuje

charitatívnu zbierku pre Oddelenie detskej onkológie a hematológie Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach, spravidla pri príležitosti Dňa narcisov.

Veľkú časť interiéru a prístrojového vybavenia získava oddelenie cestou sponzorov. Sme radi, že naši žiaci a rodičia patria medzi nich. Aj veľký oceán sa skladá z malých kvapiek vody. Tešíme sa, že môžeme byť kvapkou, ktorá pomáha  zlepšiť podmienky pre zdravotnícku starostlivosť o choré deti. Liečba detí s onkologickými ochoreniami je náročná a dlhodobá. Všetkým malým pacientom držíme prsty, aby sa im podarilo premôcť zákernú chorobu a mohli sa vrátiť do bežného života.

Tento rok posielame na účet DFN v Košiciach vyzbieranú sumu 385 eur.

ĎAKUJEME všetkým, ktorí prispeli.

Mgr. A. Ličková, riaditeľka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *