Školský výlet – 7.A – Bratislava

Žiaci 7.A sa v dňoch 26.5.-28.5.2024 zúčastnili školského výletu v Bratislave. Mali bohatý program. Prvý deň absolvovali plavbu loďou na Devín. Tam sme mali lektorku, ktorá nás sprevádzala hradom – žiaci sa dozvedeli rôzne zaujímavosti z histórie hradu.

Druhý deň sme boli na exkurzií v TV Markíza. Žiaci si mohli vyskúšať okrem iného aj čítanie správ. Objavili tam aj známe tváre, s ktorými sa odfotili. Poobede sme išli na Bratislavský hrad – prešli sme nádvorie a záhrady. Odtiaľ sme cestovali do Fun rádia, kde práve vysielal Sajfa. Žiaci boli aj v priamom vysielaní. Páčilo sa im to veľmi. Po večeri sme išli na motokáry, kde si 9 žiakov zmeralo sily. Bol to pre nich zážitok.

Posledný deň sme boli vo Volkswagene, kde sme absolvovali dve exkurzie. Žiaci boli ohromení tým, čo tam videli. Najviac zabodovalo Porsche. cesta vlakom bola zlatým klincom programu.

https://youtube.com/shorts/FwzQDl6jzII