Hviezdoslavov Kubín 2021 – okresné kolo ZŠ Košice – okolie

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

2. júna 2021 sa  uskutočnilo okresné kolo súťaže v umeleckom prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín.  Nesúťažilo sa prezenčne, ako bývalo zvykom, ale súťažiaci poslali videonahrávky súťažných prednesov. Tie si starostlivo pozrela a vypočula odborná porota a rozhodla o tom, kto z 1. miesta postúpi do krajského kola a kto získa ďalšie ocenenia. Výsledkovú listinu nájdete v prílohe.

Aj naša škola mala svojich reprezentantov, a to v celku úspešných. Posúďte sami:

Darja Mačingová – V.B – 1. miesto a postup do krajského kola (II. kategória – poézia)

Tamara Daduľáková – IX.A – 1. miesto a postup do krajského kola (III. kategória – próza)

Sára Jenčíková – III.A – 2. miesto (I. kategória – próza)

Timea Majorová VII.A – 3. miesto (III. kategória – poézia)

Všetkým víťazom srdečne blahoželáme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy. Smutní však nemusia byť ani tí, ktorí tentokrát nezvíťazili, ale rovnako pekne školu reprezentovali. Aj im patrí poďakovanie za vynaložené úsilie.

Mgr. Alžbeta Ličková, riaditeľka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *