OK Šaliansky Maťko – výsledky

Po minuloročnej prestávke spôsobenej pandémiou COVID-19 sa opäť podarilo zorganizovať ďalší ročník postupovej súťaže v umeleckom prednese slovenských povestí Šaliansky Maťko J. C. Hronského. Po organizačnej stránke súťaž zastrešovala  z poverenia Regionálneho úradu školskej správy v Košiciach naša ZŠ Malá Ida.

Do okresného kola sa prihlásilo výrazne menej recitátorov, ako po uplynulé roky. Tento krát omikron nedovolil mnohým nádejným recitátorom zapojiť sa do súťaže a ukázať svoj talent. 21 recitátorov z 9 škôl v okrese v troch vekových kategóriách však zabojovalo o postup do krajského kola. Keďže  pre pretrvávajúcu nepriaznivú situáciu nebolo možné vypočuť si jednotlivé prednesy prezenčne, odborná porota vyberala tých najlepších na základe zaslaných videonahrávok. Ich rozhodnutie nájdete vo výsledkovej listine.

Víťazom blahoželáme!!!  Diplom a cena im bude zaslaná poštou na adresu školy.                                              Ostaným prednášajúcim patrí poďakovanie za snahu a ochotu aj v týchto sťažených podmienkach venovať sa umeleckému slovu.

za organizátora Mgr. A. Ličková, RŠ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *