Zelená otvoreným školám

Vážení rodičia, milí žiaci!

Ministerstvo školstva pripravilo dokument za účelom udržať bezpečné prostredie v školách a školských zariadeniach v školskom roku 2022/2023  „Zelená otvoreným školám“, ktorý vychádza z platných zákonov, uznesení vlády SR, vyhlášok, ako aj opatrení, rozhodnutí Úradu verejného zdravotníctva SR a rozhodnutí ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR, a je platný po dobu trvania pandémie ochorenia COVID-19 a mimoriadnej situácie.  Prinášame Vám ho v prílohe č. 1

Rovnako Vám dávame do pozornosti Rozhodnutie ministra školstva s účinnosťou od 1. septembra 2022. Príloha č. 2

Odporúčame Vám oboznámiť sa s oboma dokumentmi.

riaditeľka školy Mgr. Alžbeta Ličková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *